Rreth Nesh

Qingdao Mutrade Co., Ltd. është një nga ofruesit më të hershëm profesional të zgjidhjeve të parkimit mekanik në Kinë.Ne jemi të përkushtuar ndaj

ofrojmë zgjidhjet më të përshtatshme dhe me kosto efektive të parkimit për klientët tanë në të gjithë botën.

PSE NA ZGJODHET NE

Çdo produkt i furnizuar nga Mutrade është testuar dhe përditësuar me qindra herë në 10 vitet e fundit.Projektimet, materialet, procedurat e prodhimit, përfundimi dhe paketimi po përditësohen për të ofruar ashensorë parkimi gjithnjë e më të besueshëm për klientët tanë.

Sistemet e parkimit Mutrade i lejojnë përdoruesit të optimizojnë lehtësisht hapësirën e parkimit me zgjidhje të thjeshtë, instalim të shpejtë, funksionim të përshtatshëm dhe mirëmbajtje me kosto të ulët.

Strukturat janë të përforcuara posaçërisht për të mbajtur në mënyrë të qëndrueshme lloje të ndryshme automjetesh.Të testuara nga shumë teste ngarkese të bazuara në standarde strikte në vende të ndryshme, nuk ka dyshim se të gjitha produktet nga Mutrade mund të besohen gjithmonë për të mbrojtur përdoruesit dhe automjetet.

 • Mbi 90 vende të instaluara

 • Karakteristika të shumta sigurie

 • Çertifikuar nga TUV

 • 20000+ përvojë parkimi

 • Koleksioni i veçuar

  Dizajn i avancuar, prodhim i saktë

  Lista e rasteve

  Më shumë
  • 01
   Ashensorë të thjeshtë parkimi

   Ashensorë të thjeshtë parkimi

   Eksploroni një mënyrë të thjeshtë për të optimizuar hapësirën e parkimit me inovacionin dhe teknologjitë e Mutrade
   Më shumë
  • 02
   Sisteme të automatizuara parkimi

   Sisteme të automatizuara parkimi

   Gjeni përvojë se si sistemet e reja të parkimit inteligjent Mutrade sjellin më shumë hapësirë ​​parkimi sesa imagjinoni.
   Më shumë
  • 03
   Stackers parkimi trefishtë dhe katërkëndësh

   Stackers parkimi trefishtë dhe katërkëndësh

   Zgjidhje kreative për të rritur kapacitetin e garazhit ekzistues me strukturë kompakte dhe të qëndrueshme
   Më shumë

  Eksperiencë e klasit të parë

  Ashensorët dhe sistemet e parkimit të makinave Mutrade po ofrojnë disa zgjidhje kreative për garazhet e kufizuara për të rritur hapësirën e parkimit, për të optimizuar efikasitetin e hapësirës dhe procesin e parkimit të makinave.

  Le të fillojmë.

  Ne punojmë me ju për të gjetur zgjidhje!

  Ekspertët me vite njohurish janë të gatshëm të dizajnojnë zgjidhje parkimi të personalizuara për hapësirën që ju nevojitet.Merr kuotën menjëherë!

  NA KONTAKTONI TANI
  8618561116673